• UZAVŘENÍ MŠ - 26. 10. - 30. 10. 2020

• Vážení zákonní zástupci,

oznamujeme Vám, že od 26. 10. do 30. 10. 2020 bude přerušen provoz mateřské školy z důvodu zachování bezpečnosti Vašich dětí a omezení šíření nemoci COVID-19.

Mnohokrát Vám děkuji za pochopení, přeji pevné zdraví a buďte prosím na sebe a svě děti opatrní.

Přerušení provozu MŠ

• Draku, vyleť výš

Draku, draku, ty jsi vážně drak?

Hudry, hudry, je to tak.

A máš zuby dračí?

Mám dva, to mi stačí.

A co těmi zuby jíš?

Princezen mám plnou spíž.

Ach, ty lháři, každý to ví,

že jsi jenom papírový.

Paní učitelka Nábělková a Pekařová

• Uzavření školy od 14. října - do 1. listopadu 2020

• Od středy 14. 10. 2020 vláda zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole. Žáci jsou povinni účastnit se distanční výuky. Pokyny k distanční výuce budou žákům zadávány prostřednictvím školního informačního systému EduPage.

• Stavitel věží

Dnes za námi opět přijela paní z Malé technické univerzity, aby nás seznámila se zajímavostmi ohledně stavby věží. Děti se dozvěděly spoustu informací, například, že věž musí mít silnou základnu kvůli stabilitě a také opláštění, aby nezrezivěla konstrukce. Společně si postavily Ještěd a za odměnu a šikovnost dostaly diplomy.

Michaela Juranová

• Naše pravidla přátelství

FOTOGALERIE

Během měsíce září nás čekal velmi důležitý úkol – vytvořit třídní pravidla. Zadání nebylo vůbec jednoduché, ale společnými silami jsme ho zvládli na výbornou.

Vysvětlovali jsme si, proč jsou pravidla v životě důležitá a proč si na tvorbě třídních pravidel musíme dát záležet. Během práce se děti naučily spoustě novým dovednostem, zlepšovaly vzájemnou spolupráci a komunikaci.

Všichni pochopili, že díky dodržování pravidel přátelství se budeme ve třídě a škole cítit lépe, bude se nám snáze spolupracovat při získávání nových vědomostí a dovedností. Všechny děti dostávají obrovskou pochvalu, skvělá měsíční práce, nejen na pravidlech, ale také na budování vzájemných hezkých vztahů. Děkuji Vám!

Vaše paní učitelka Petra Slováčková