• Slavnostní ukončení školního roku

A je to tady! Školní rok utekl jako voda a přišel čas rozdat vysvědčení. Slavnostního rána se zúčastnili rodiče i zástupci z obce. Několik žáků obdrželo také pochvaly třídního učitele a ředitelky školy. To bylo radosti! Rozloučili jsme se i s naším páťákem, kterému jsme popřáli mnoho úspěchů a štěstí na další studijní cestě. Proběhlo také loučení s paní kuchařkou, která odchází na zasloužený odpočinek do důchodu. Děkujeme jí za její letitou práci ve školní jídelně a její smysl pro humor. Dojemné loučení proběhlo i s paní učitelkou Pátkovou, která z našeho kolektivu odchází. Pro obě si žáci připravili malé dárečky a přáníčka. I jí děkujeme za pedagogické vedení našich žáků. Nejen žákům přejeme krásné léto plné zážitků a pohody a od září se na všechny budeme moc těšit.