• Malá školní olympiáda

Ve čtvrtek 22. 6. 2023 se uskutečnil již druhý ročník Malé školní olympiády. Opět se soutěžilo ve čtyřech atletických disciplínách – sprint, hod raketkou, běh přes překážky a skok daleký z místa. I přes velmi parné počasí všichni závodníci předvedli skvělé výkony a za odměnu se mohli jít osvěžit ke Kovářům do bazénu. Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci této sportovní akce!

Paní učitelky a Unie rodičů

• Slavnostní ukončení školního roku a rozloučení s páťáky

Tak a je to tady – prázdniny volají! Další školní rok utekl jako voda. Nejprve se děti a jejich třídní učitelky setkaly ve třídách, kde obdržely vysvědčení. V některých třídách došlo i na pár slziček kvůli odchodu dětí na jinou školu. Po rozdání vysvědčení se všichni přesunuli na školní zahradu, kde už čekali rodiče, známí i ostatní zaměstnanci školy. Nejprve se slova ujala paní ředitelka, která poděkovala všem, kteří se podílí na chodu školy. Také pan starosta řekl pár slov. Krásným a dojemným momentem pro všechny byla cesta páťáků. Každý prvňáček odvedl na pomyslnou cestu ze školy jednoho z našich nejstarších žáků. Loučení s páťáky bylo dojemné a všem nám budou velmi chybět. Na závěr slavnostního dopoledne dostali také slovo oni, připravili si děkovnou řeč a taneční vystoupení.

Děkujeme všem za uplynulý školní rok a přejeme hezké léto.