• PF 2023

• Do nového roku Vám přejeme pevné zdraví, spoustu lásky a radosti!

Všechny děti a zaměstnanci ZŠ a MŠ Veselá

• Vánoční čas ve škole

Dne 21. 12. v MŠ a 22. 12. 2022 v ZŠ se konala vánoční nadílka. Děti našly pod stromečkem spoustu dárků, mezi kterými byly hry, hračky, ponožky, knížky, stolní fotbal a mnoho dalšího. Také děti měly za úkol podle toho, koho si vylosovaly, vymyslet pro svého spolužáka nějaký malý dáreček. Společně jsme pak ochutnali vánoční cukroví, uvařili si punč a užívali si vánoční atmosféru. Nakonec jsme si zazpívali koledy a měli výborný “štědrovečerní” oběd, za který moc děkujeme paním kuchařkám.

• Veselé Vánoce

• Přejeme všem šťastné a veselé Vánoce naplněné láskou, pohodou a klidem.

Veselé děti a všichni zaměstnanci ZŠ a MŠ Veselá

• Rodičovský večírek

• Unie rodičů Vás zve na Rodičovský večírek - puntík kam se podíváš, který se bude konat v sobotu

21. ledna 2023 od 19:00 hod. v restauraci Veselanka.

Těšíme se na společné setkání a zábavu.

• Sněhové radovánky a vánoční nadílka v lese

Konečně! Napadlo nám hodně sněhu, a tak všichni bobujeme, sáňkujeme a také se koulujeme. Na školní zahradě se nám podařilo postavit dva sněhuláky. Včera jsme se vydali do lesa, abychom zvířátkům přinesli vánoční nadílku. Poslední dny před Vánocemi si společně krásně užíváme.

Veselé děti a paní učitelky

• Vánoční knihovna a koledování

Včera 19.12. 2022 jsme celá škola vyrazila do Místní knihovny na Veselé, kde si pro nás paní Sobotíková připravila různé aktivity s vánoční tématikou. Poté jsme se vydali koledovat po obci, kdy jsme zazpívali, zahráli na zvonečky a rozdali dětmi vyrobené dárečky. Moc děkujeme všem za výslužku a paní Sobotíkové za celoroční spolupráci.

Všechny děti a paní učitelky z Veselé

• Vánoční tvoření v MŠ

Dne 14.12. 2022 se konalo v  naší mateřské škole vánoční tvoření dětí a rodičů.

Děti vytvořily krásné svícny, zazpívaly koledy, zahrály na hudební nástroje. Nakonec si všichni pochutnali na malém občerstvení.

• Krabice od bot

Srdečně děkujeme všem, kteří se zapojili do charitativní akce - Krabice od bot. Věříme, že krásné dárečky udělají radost právě těm, kteří to potřebují.

• Mikulášská návštěva

V pondělí 5. prosince vládla v naší škole předvánoční atmosféra. Na adventním věnci svítí už dvě svíčky. Všechny děti byly od rána netrpělivé a vyhlížely návštěvu. Hned brzy ráno se dočkaly. Do školy a školky zavítal Mikuláš se svojí družinou. Děti laskavým slovem potěšil Mikuláš s andělem. Některé děti trošičku postrašil a napomenul čert. Naše veselé děti byly hodné, a tak dostaly krásné balíčky plné dobrot. Společně jsme nebeské družině zazpívali pár koled a poté se rozloučili. Budeme se na Mikuláše těšit zase za rok!

Děkujeme Unii rodičů za spolupráci a bohatou nadílku.