• Úplata za docházku

Děti, které se vzdělávají v posledním ročníku (předškoláci)0 Kč
        Děti s odloženou povinnou školní docházkou0 Kč
      •

Stanovená měsíční úplata se hradí vždy předem na účet školy (na začátku září se platí úplata na září).

Po dobu přerušení provozu MŠ (prázdniny, karanténa atd.) se příspěvek poměrně sníží. Po dobu hlavních prázdnin, pokud provoz nepřesáhne 7 pracovních dnů v měsíci, jsou rodiče od úplaty osvobozeni.

Bankovní spojení: Česká spořitelna, a.s.
        Číslo účtu:  1410650369/0800
        Poznámka pro příjemce:  jméno a příjmení dítěte – úplata MŠ

Osvobozen od úplaty je:

• zákonný zástupce dítěte, který pobírá opakující se dávku pomoci v hmotné nouzi,
        • zákonný zástupce nezaopatřeného dítěte, pokud tomuto dítěti náleží zvýšení příspěvku na péči,
        • rodič, kterému náleží zvýšení příspěvku na péči z důvodu péče o nezaopatřené dítě,
        • fyzická osoba, která o dítě osobně pečuje a z důvodu péče o toto dítě pobírá dávky pěstounské péče.

​​​​​​​​​​​​​​

2023-2024_Stanovení úplaty v MŠ