• Informativní schůzky v MŠ

zveme Vás na informativní schůzky, které se budou konat ve čtvrtek 5. 9. 2024 od 16:00 hod. v učebně mateřské školy. Během schůzek se seznámíme s informačním systémem EduPage, který budeme od nového školního roku používat také v mateřské škole.

Všichni jste srdečně zváni, budeme se těšit na společné setkání.

Vaše paní učitelky a ředitelka

• Informativní schůzky v ZŠ

v úterý 3. 9. 2024 Vás zveme na první informativní třídní schůzky, které se uskuteční od 16:00 v učebně 1. třídy.

Těšíme se na Vás.

• Zpátky do školky!

v pondělí 19. 8. 2024 opět zahajujeme provoz naší mateřské školy. Nově přijaté děti mohou nastoupit v pondělí 2. 9. 2024. Bližší informace naleznete v přiloženém dokumentu.

Na začátku září proběhnou třídní infromativní schůzky, kde se společně seznámíme se školním informačním systémem EduPage, který začneme v novém školním roce používat i v mateřské škole. O termínu schůzek Vás budeme informovat.

Informace pro rodiče - 2024/2025

Těšíme se na spolupráci a hlavně na Vaše děti! :-)

Paní ředitelka Petra, paní učitelka Věrka a Lenka a paní asistentka Karolína