Ve středu 24. 6. prožili naši prvňáčci a čtvrťáci společné dopoledne. Starší spolužáci se pro tentokrát proměnili v organizátory a pro ty mladší si připravili napínavou cestu za pokladem. Vlastnoručně namalovali mapy a na jednotlivých stanovištích prověřili šikovnost prvňáčků. Ti museli plnit nejrůznější úkoly, za které sbírali nejen razítka, ale také indicie v podobě písmen. Díky skvělému týmovému duchu nakonec všechny skupiny poklad úspěšně našly! Po zásluhách následovala svačina a poté vypukla na zahradě vodní bitva! Vzduchem létaly vodní balonky, stříkalo se z pistolek i kelímků a nechyběla ani vodní honěná nebo přenášení vody na lžících. Celý den jsme si společně užili.
Vaše paní učitelky