• Pololetní vysvědčení

Dopoledne děti zvládly sebehodnocení své práce za celé pololetí, následovaly hry na utužení kolektivu a na rozvoj kamarádství. A potom? Konečně VYSVĚDČENÍ - pro prvňáčky úplně první.

• Konzultace ve třech

Děkujeme všem dětem a rodičům za účast! Velmi rády jsme se s Vámi se všemi osobně potkaly a zhodnotily náš první společný půlrok. Děti byly velmi šikovné, skvěle zvládly první sebehodnocení. Naši třeťáci a čtvrťáci vytvořili překrásné plakáty, kde zhodnotili svoje vzdělávání a chování během prvního pololetí.

• Barevný týden

Minulý týden se celá naše škola převlékla do barev. Zapojili se naši nejmenší, prvňáčci a druháčci, děti na on-line výuce i všichni zaměstnanci školy. Každý den se nesl v duchu jiné barvy. Povídali jsme si o tom, jak na nás  barvy působí, kde je nalezneme v přírodě a zda je máme rádi. V tomto týdnu jsme zažili spoustu legrace, a také pro děti v distanční výuce to bylo zpestření. Děkujeme všem, kteří se zapojili – rodičům, dětem, paní kuchařce Míši a Janě, paní školnici Daně a paní vychovatelce Květě za skvělé kostýmy.

• Konzultace ve třech (žák + rodič + učitel)

srdečně Vás zveme na konzultace ve třech, kde společně zhodnotíme 1. pololetí letošního školního roku.

Velmi se těšíme na setkání!

• Radovánky ve sněhu spojujeme s učením

Čtvrtek a pátek se nesl v duchu radovánek ve sněhu. Ve čtvrtek bobujeme a zároveň procvičujeme učivo prvouky. Snažíme se hledat stopy zvířat ve sněhu, poznáváme stromy a dáváme ptáčkům semínka do krmítka u školy. Pátek se nese v duchu procvičování učiva českého jazyka. Druháčci z přírodnin vyrábí Y a I. Následně hledají slova a přiřazují je ke správnému písmenu. Procvičování tvrdých a měkkých souhlásek jim šlo perfektně. Prvňáčci si připravili ohrádky, do kterých nosili slova. Slova byla rozházená na sněhu a děti, které je dokázaly přečíst, si je odnesly do své ohrádky. Žáci si radovánky ve sněhu užili a ještě zvládli procvičit učivo.

• První sníh

Ke konci týdne konečně začalo sněžit. Neváhali jsme dlouho a zamířili si to ven. Děti si první radovánky ve sněhu užily plnými doušky.