• Pečeme perníčky

Advent už je téměř za dveřmi. Vánoce se blíží. Dnes naši školáci pekli perníčky. Vůně tohoto vánočního cukroví se nesla celou školou....

Květoslava Trtílková

• Stavitel domů

Naše děti pokračují v práci projektantů a stavitelů, a to díky MALÉ TECHNICKÉ UNIVERZITĚ. Tento týden stavily domy. Práce se dařila. Děti hezky spolupracovaly.

Martina Vajďáková a Věra Pekařová

• Obnovení prezenční výuky pro žáky 3. a 4. ročníku - pondělí 30. 11. 2020

dle včerejšího rozhodnutí MŠMT se žáci 3. a 4. ročníku vrátí do lavic až v pondělí 30. 11. 2020. V příštím týdnu bude u těchto žáků i nadále probíhat distanční výuka.

Velmi bych chtěla poděkovat všem, kteří se v současné chvíli podílí na vzdělávání našich dětí. Věřím, že poslední týden distančního vzdělávání společnými silami zvládneme.

Velmi se těším, až se s dětmi opět setkáme ve třídě.

• Škola se konečně otevírá

• Ve středu 18. 11. 2020 se konečně otevře škola pro některé naše žáky. Od středy je povolena osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníku a obnovuje se jejich povinná denní výuka. Pro ostatní žáky pokračuje povinné vzdělávání distančním způsobem. Bližší informace budou rodičům zaslány do zprávy prostřednictvím systému EduPage.

Velmi se na děti těšíme!

• Mateřská škola opět v provozu

od pondělí 9. 11. 2020 bude mateřská škola opět v provozu. Vzhledem k pandemické situaci a nouzovému stavu prosím zvažte nutnost posílat děti do mateřské školy. Samozřejmě se na děti velmi těšíme, ale bylo by dobré myslet na jejich bezpečí a zdraví.

Děkuji Vám.

• MŠ - distanční vzdělávání

v příloze Vám zasíláme pár námětů a úkolů pro práci s dětmi doma. Vzhledem k tomu, že předškolní vzdělávání je povinné, prosíme rodiče, aby dětem výtvory a pracovní listy uložili do svých složek. Na krásné výtvory dětí se těši paní učitelka Lenka a Věrka.

Listopad, listopad, listecek mi na dlan pad.pdf

Věříme, že se ve školce již brzičko potkáme. Těšíme se na Vás!

Paní ředitelka Petra Slováčková  a paní učitelky Lenka a Věrka