• Informační schůzka pro rodiče dětí MŠ

• Vážení rodiče dětí mateřské školy,

srdečně Vás zveme na první informační schůzku, která se bude konat ve středu 2. září od 15:30 ve třídě MŠ. Hlídání dětí je zajištěno!

Těší se na Vás nová paní ředitelka a paní učitelky mateřské školy.

• Dětská diskotéka

• Vážení rodiče, veselé děti,

Unie rodičů při ZŠ a MŠ Veselá Vás srdečně zve na rozloučení s letošními prázdninami.

Kdy? neděle 30. 8. 2020

Kde? školní zahrada

V kolik? od 15:00 hodin

Kdo hraje? DJ Březík

Těšíme se  na setkání! :-)

Unie rodičů

• Zkoušky Laštověnky zrušeny!

• Vážení rodiče, naši malí folkloristé,

vzhledem ke zrušení nadcházejících kulturních akcí se také ruší všechny zkoušky, které měly proběhnout tento týden. Paní vychovatelka se na Vás bude těšit na první zkoušce 9. září v 15:00 hodin.

• Seznam pomůcek a sešitů pro 2. - 4. ročník

• Vážení rodiče a milí žáci,

začátek školního roku se blíží. Přikládáme seznam pomůcek a sešitů, které budete potřebovat v nadcházejícím školním roce.

Seznam pomůcek a sešitů 2.- 4.ročník.pdf

Některé pomůcky budou pro děti nové. V případě, že si nebudete jisti, co přesně koupit, nedělejte si s nákupem zatím starosti. Vše si během prvního týdne vysvětlíme a ukážeme. Těšíme se na spolupráci a především na děti!

• Slavnostní zahájení školního roku

• Vážení rodiče, milí žáci,

srdečně Vás zveme na Slavnostní zahájení školního roku, které se uskuteční v úterý 1. 9. 2020 od 8:00 hodin na školní zahradě.

Předpokládaný závěr v 9:00 hodin. V tento den nebude v provozu pro žáky školní družina ani školní jídelna. Provoz družiny a jídelny bude zahájen ve středu 2. 9. 2020.

Srdečně zveme všechny žáky i jejich rodiče.

Těší se zaměstnanci školy.

• Zahájení provozu mateřské školy

• Vážení rodiče,

provoz mateřské školy bude zahájen dne 24. 8. 2020. Pro nově přijaté děti pro školní rok 2020/2021 se provoz otevře 1. 9. 2020.

Více informací o mateřské škole naleznete na webových stránkách v sekci Mateřská škola.

Těšíme se na Vás.

• Vítejte na nových stránkách

• Vážení rodiče, milí žáci a přátelé školy,

připravili jsme pro Vás nové webové stránky, kterými Vás chceme akuálně informovat o dění ve Veselé škole. Postupně budeme informace doplňovat a webové stránky rozšiřovat. Budeme rádi za připomínky, návrhy a zpětnou vazbu.