• Slavnostní ukončení školního roku

30. 6. 2021 ve Veselé škole nastal Den loučení. Loučili jsme se s velmi zvláštním a náročným školním rokem, s našimi čtvrťáky a také s paní vychovatelkou Květou.

Mnohokrát děkujeme za krásné dárečky a všem dětem i rodičům přejeme krásné a odpočinkové léto!

• Loučení s předškoláky

V posledním červnovém týdnu se naši předškoláci rozloučili s mateřskou školou a užili si poslední hrou naplněné dny ve školce. Jedno dopoledne strávili se svými budoucími spolužáky. Naši „noví prvňáčci“ se zvládli představit a ukázat školákům všechny své výtvory z pohádkového zápisu. Všechny děti si společně zahrály několik her a také si postavily krásné lesní domečky.

• Výlet na Vrzavé skály

V pondělí 28. června všichni školáci vyrazili autobusem směr Podkopná Lhota. Odtud už jdeme pěšky na Vrzavé skály. Zde si opékáme špekáčky a užíváme si pohledu na krásné skály a přírodu. Pokračujeme do Kašavy, kde se osvěžujeme zmrzlinou. Poslední výstup do Chalúpek nám otevřel hezké výhledy na okolní kopce. Pak už jedeme hasičským autem na Veselou. Byl to hezký den.

• ZOO Lešná

Konečně vyrážíme na náš první společný výlet. Jedeme do ZOO Lešná. Vidíme krásně všechna zvířata a taky máme tu čest spatřit novorozené slůně. Má se čile k světu. Počasí nám přeje. Všichni jsme si tento den užili.