• Zážitkový stan - Vesmír

• Celá naše škola včetně předškoláků zavítala do vesmírného stanu. Děti se dozvěděly spoustu informací o Sluneční soustavě a planetách, které se zde nachází. Taky už víme, že zde můžeme potkat i další vesmírná tělesa - komety, asterodidy a hvězdy. Pak jsme si na vlastní kůži vyzkoušeli, jak se planety a jejich měsíce pohybují.

Vaše paní učitelky

• Přívesnický tábor pro děti z 1. stupně ZŠ

• Vážení rodiče, milé děti,

pro žáky 1. stupně připravujeme přívesnický tábor, který se uskuteční od 9. 8. do 13. 8. 2021.

Chceš zažít týden plný her, putování a dobrodružství jako veselský zbojník? Pokud ano, vyzvedni si ve škole přihlášku, spolu s rodiči ji vyplň a odevzdej zpět paní ředitelce.

Tábor je spolufinancován Evropskou unií z Operačního programu Zaměstnanost, proto je nutné doložit potřebné dokumenty, které naleznete na webových stránkách školy - https://vesela.edupage.org/a/primestsky-tabor.

V ceně tábora jsou zahrnuty veškeré náklady (dopolední a odpolední svačiny, obědy, pojištění, materiální vybavení, odměny atd.).

Program si pro Vás připravuje Martina Juříková a Kristýna Červenková, které se na Vás velmi těší!

Petra Slováčková

• Tvoříme s předškoláky

• Volá na nás JARO. Lepíme, mačkáme krepový papír, kreslíme jarní strom, modelujeme svou rodinu.

Vítáme i slečnu praktikantku, která si ráda s dětmi zacvičí, naučí děti nové věci k tématu ,,Doprava“.

Při výtvarném ztvárnění dopravních prostředků se děti seznámily s novou technikou – tupování.

Děti jsou zvídavé a s radostí se učí novým věcem.

Vaše paní učitelky